Who has the best oppai?

Entrant Statistics

Entrant Votes Closest Match Lost To
Yoko Littner 1

Yoko Littner

Group A
514
Akeno Himejima 9

Akeno Himejima

Round 4
14 vote difference
Rias Gremory 2

Rias Gremory

Round 6
Lost by 74 votes
Rias Gremory 2

Rias Gremory

Group E
591
Esdeath 3

Esdeath

Round 5
20 vote difference
Esdeath 3

Esdeath

Group G
396
Saeko Busujima 11

Saeko Busujima

Round 4
3 vote difference
Rias Gremory 2

Rias Gremory

Round 5
Lost by 20 votes
Saya Takagi 4

Saya Takagi

Group C
179
Nami 13

Nami

Round 3
0 vote difference
Erza Scarlet 5

Erza Scarlet

Round 4
Lost by 20 votes
Erza Scarlet 5

Erza Scarlet

Group D
366
Saya Takagi 4

Saya Takagi

Round 4
20 vote difference
Yoko Littner 1

Yoko Littner

Round 5
Lost by 30 votes
Juvia Lockser 6

Juvia Lockser

Group H
244
Saeko Busujima 11

Saeko Busujima

Round 3
12 vote difference
Saeko Busujima 11

Saeko Busujima

Round 3
Lost by 12 votes
Leone 7

Leone

Group F
244
Kurumu Kurono 26

Kurumu Kurono

Round 2
2 vote difference
Rias Gremory 2

Rias Gremory

Round 4
Lost by 47 votes
Lucy Heartfilia 8

Lucy Heartfilia

Group B
246
Akeno Himejima 9

Akeno Himejima

Round 3
19 vote difference
Akeno Himejima 9

Akeno Himejima

Round 3
Lost by 19 votes
Akeno Himejima 9

Akeno Himejima

Group B
324
Yoko Littner 1

Yoko Littner

Round 4
14 vote difference
Yoko Littner 1

Yoko Littner

Round 4
Lost by 14 votes
Hinata Hyuga 10

Hinata Hyuga

Group F
130
Ikaros 42

Ikaros

Round 2
5 vote difference
Ikaros 42

Ikaros

Round 2
Lost by 5 votes
Saeko Busujima 11

Saeko Busujima

Group H
335
Esdeath 3

Esdeath

Round 4
3 vote difference
Esdeath 3

Esdeath

Round 4
Lost by 3 votes
Mikuru Asahina 12

Mikuru Asahina

Group D
156
Revy 21

Revy

Round 2
5 vote difference
Erza Scarlet 5

Erza Scarlet

Round 3
Lost by 51 votes
Nami 13

Nami

Group C
104
Saya Takagi 4

Saya Takagi

Round 3
0 vote difference
Tsunade 14

Tsunade

Group G
163
Irina Jelavic 51

Irina Jelavic

Round 1
2 vote difference
Esdeath 3

Esdeath

Round 3
Lost by 43 votes
Shizuka Marikawa 15

Shizuka Marikawa

Group E
176
Kallen Stadtfeld 18

Kallen Stadtfeld

Round 2
13 vote difference
Rias Gremory 2

Rias Gremory

Round 3
Lost by 50 votes
Boa Hancock 16

Boa Hancock

Group A
107
Kashiwazaki Sena 17

Kashiwazaki Sena

Round 2
9 vote difference
Kashiwazaki Sena 17

Kashiwazaki Sena

Round 2
Lost by 9 votes
Kashiwazaki Sena 17

Kashiwazaki Sena

Group A
149
Lala Satalin Deviluke 48

Lala Satalin Deviluke

Round 1
8 vote difference
Yoko Littner 1

Yoko Littner

Round 3
Lost by 54 votes
Kallen Stadtfeld 18

Kallen Stadtfeld

Group E
140
Shizuka Marikawa 15

Shizuka Marikawa

Round 2
13 vote difference
Shizuka Marikawa 15

Shizuka Marikawa

Round 2
Lost by 13 votes
Moeka Kiryuu 19

Moeka Kiryuu

Group G
153
Tsunade 14

Tsunade

Round 2
7 vote difference
Tsunade 14

Tsunade

Round 2
Lost by 7 votes
Asia Argento 20

Asia Argento

Group C
47
Kazehana 45

Kazehana

Round 1
13 vote difference
Revy 21

Revy

Group D
107
Mikuru Asahina 12

Mikuru Asahina

Round 2
5 vote difference
Mikuru Asahina 12

Mikuru Asahina

Round 2
Lost by 5 votes
Faye Valentine 22

Faye Valentine

Group H
92
Hildegarde 43

Hildegarde

Round 1
23 vote difference
Saeko Busujima 11

Saeko Busujima

Round 2
Lost by 79 votes
Kurisu Makise 23

Kurisu Makise

Group F
46
Ikaros 42

Ikaros

Round 1
11 vote difference
Ikaros 42

Ikaros

Round 1
Lost by 11 votes
Rangiku Matsumoto 24

Rangiku Matsumoto

Group B
57
Satellizer el Bridget 41

Satellizer el Bridget

Round 1
14 vote difference
Satellizer el Bridget 41

Satellizer el Bridget

Round 1
Lost by 14 votes
Nico Robin 25

Nico Robin

Group B
105
Kaoru Tsunashi 40

Kaoru Tsunashi

Round 1
11 vote difference
Lucy Heartfilia 8

Lucy Heartfilia

Round 2
Lost by 45 votes
Kurumu Kurono 26

Kurumu Kurono

Group F
131
Leone 7

Leone

Round 2
2 vote difference
Leone 7

Leone

Round 2
Lost by 2 votes
Medaka Kurokami 27

Medaka Kurokami

Group H
112
Kyou Fujibayashi 38

Kyou Fujibayashi

Round 1
34 vote difference
Juvia Lockser 6

Juvia Lockser

Round 2
Lost by 46 votes
Kanzaki Kaori 28

Kanzaki Kaori

Group D
97
Mei Terumi 37

Mei Terumi

Round 1
14 vote difference
Erza Scarlet 5

Erza Scarlet

Round 2
Lost by 30 votes
Ikaros 29

Ikaros

Group C
50
Cornelia li Britannia 36

Cornelia li Britannia

Round 1
20 vote difference
Mayuri Shiina 30

Mayuri Shiina

Group G
40
Holo 35

Holo

Round 1
37 vote difference
Holo 35

Holo

Round 1
Lost by 37 votes
Seraphim 31

Seraphim

Group E
107
Chizuru Minamoto 34

Chizuru Minamoto

Round 1
44 vote difference
Rias Gremory 2

Rias Gremory

Round 2
Lost by 60 votes
Suzuha Amane 32

Suzuha Amane

Group A
71
Shinka Nibutani 33

Shinka Nibutani

Round 1
16 vote difference
Yoko Littner 1

Yoko Littner

Round 2
Lost by 90 votes
Shinka Nibutani 33

Shinka Nibutani

Group A
20
Suzuha Amane 32

Suzuha Amane

Round 1
16 vote difference
Suzuha Amane 32

Suzuha Amane

Round 1
Lost by 16 votes
Chizuru Minamoto 34

Chizuru Minamoto

Group E
21
Seraphim 31

Seraphim

Round 1
44 vote difference
Seraphim 31

Seraphim

Round 1
Lost by 44 votes
Holo 35

Holo

Group G
116
Mayuri Shiina 30

Mayuri Shiina

Round 1
37 vote difference
Esdeath 3

Esdeath

Round 2
Lost by 57 votes
Cornelia li Britannia 36

Cornelia li Britannia

Group C
30
Ikaros 29

Ikaros

Round 1
20 vote difference
Ikaros 29

Ikaros

Round 1
Lost by 20 votes
Mei Terumi 37

Mei Terumi

Group D
37
Kanzaki Kaori 28

Kanzaki Kaori

Round 1
14 vote difference
Kanzaki Kaori 28

Kanzaki Kaori

Round 1
Lost by 14 votes
Kyou Fujibayashi 38

Kyou Fujibayashi

Group H
42
Medaka Kurokami 27

Medaka Kurokami

Round 1
34 vote difference
Medaka Kurokami 27

Medaka Kurokami

Round 1
Lost by 34 votes
Ruka Urushibara 39

Ruka Urushibara

Group F
27
Kurumu Kurono 26

Kurumu Kurono

Round 1
44 vote difference
Kurumu Kurono 26

Kurumu Kurono

Round 1
Lost by 44 votes
Kaoru Tsunashi 40

Kaoru Tsunashi

Group B
61
Nico Robin 25

Nico Robin

Round 1
11 vote difference
Nico Robin 25

Nico Robin

Round 1
Lost by 11 votes
Satellizer el Bridget 41

Satellizer el Bridget

Group B
96
Rangiku Matsumoto 24

Rangiku Matsumoto

Round 1
14 vote difference
Akeno Himejima 9

Akeno Himejima

Round 2
Lost by 50 votes
Ikaros 42

Ikaros

Group F
166
Hinata Hyuga 10

Hinata Hyuga

Round 2
5 vote difference
Leone 7

Leone

Round 3
Lost by 11 votes
Hildegarde 43

Hildegarde

Group H
47
Faye Valentine 22

Faye Valentine

Round 1
23 vote difference
Faye Valentine 22

Faye Valentine

Round 1
Lost by 23 votes
Super Sonico 44

Super Sonico

Group D
41
Revy 21

Revy

Round 1
10 vote difference
Revy 21

Revy

Round 1
Lost by 10 votes
Kazehana 45

Kazehana

Group C
34
Asia Argento 20

Asia Argento

Round 1
13 vote difference
Asia Argento 20

Asia Argento

Round 1
Lost by 13 votes
Mami Tomoe 46

Mami Tomoe

Group G
36
Moeka Kiryuu 19

Moeka Kiryuu

Round 1
54 vote difference
Moeka Kiryuu 19

Moeka Kiryuu

Round 1
Lost by 54 votes
Mako Mankanshoku 47

Mako Mankanshoku

Group E
28
Kallen Stadtfeld 18

Kallen Stadtfeld

Round 1
43 vote difference
Kallen Stadtfeld 18

Kallen Stadtfeld

Round 1
Lost by 43 votes
Lala Satalin Deviluke 48

Lala Satalin Deviluke

Group A
24
Kashiwazaki Sena 17

Kashiwazaki Sena

Round 1
8 vote difference
Kashiwazaki Sena 17

Kashiwazaki Sena

Round 1
Lost by 8 votes
Chifusa Manyuu 49

Chifusa Manyuu

Group A
16
Boa Hancock 16

Boa Hancock

Round 1
19 vote difference
Boa Hancock 16

Boa Hancock

Round 1
Lost by 19 votes
Chiho Sasaki 50

Chiho Sasaki

Group E
33
Shizuka Marikawa 15

Shizuka Marikawa

Round 1
29 vote difference
Shizuka Marikawa 15

Shizuka Marikawa

Round 1
Lost by 29 votes
Irina Jelavic 51

Irina Jelavic

Group G
60
Tsunade 14

Tsunade

Round 1
2 vote difference
Tsunade 14

Tsunade

Round 1
Lost by 2 votes
Momoi Satsuki 52

Momoi Satsuki

Group C
29
Nami 13

Nami

Round 1
18 vote difference
Nami 13

Nami

Round 1
Lost by 18 votes
Tomoyo Sakagami 53

Tomoyo Sakagami

Group D
23
Mikuru Asahina 12

Mikuru Asahina

Round 1
38 vote difference
Mikuru Asahina 12

Mikuru Asahina

Round 1
Lost by 38 votes
Kotonoha Katsura 54

Kotonoha Katsura

Group H
18
Saeko Busujima 11

Saeko Busujima

Round 1
92 vote difference
Saeko Busujima 11

Saeko Busujima

Round 1
Lost by 92 votes
Ino Yamanaka 55

Ino Yamanaka

Group F
25
Hinata Hyuga 10

Hinata Hyuga

Round 1
46 vote difference
Hinata Hyuga 10

Hinata Hyuga

Round 1
Lost by 46 votes
Hae-Young Nah 56

Hae-Young Nah

Group B
19
Akeno Himejima 9

Akeno Himejima

Round 1
103 vote difference
Akeno Himejima 9

Akeno Himejima

Round 1
Lost by 103 votes
Mizuki Himeji 57

Mizuki Himeji

Group B
28
Lucy Heartfilia 8

Lucy Heartfilia

Round 1
89 vote difference
Lucy Heartfilia 8

Lucy Heartfilia

Round 1
Lost by 89 votes
Nagisa Furukawa 58

Nagisa Furukawa

Group F
14
Leone 7

Leone

Round 1
74 vote difference
Leone 7

Leone

Round 1
Lost by 74 votes
Nagi Kodachi 59

Nagi Kodachi

Group H
14
Juvia Lockser 6

Juvia Lockser

Round 1
94 vote difference
Juvia Lockser 6

Juvia Lockser

Round 1
Lost by 94 votes
Cattleya 60

Cattleya

Group D
13
Erza Scarlet 5

Erza Scarlet

Round 1
72 vote difference
Erza Scarlet 5

Erza Scarlet

Round 1
Lost by 72 votes
Nemu Kurotsuchi 61

Nemu Kurotsuchi

Group C
10
Saya Takagi 4

Saya Takagi

Round 1
62 vote difference
Saya Takagi 4

Saya Takagi

Round 1
Lost by 62 votes
Tsukuyo 62

Tsukuyo

Group G
8
Esdeath 3

Esdeath

Round 1
104 vote difference
Esdeath 3

Esdeath

Round 1
Lost by 104 votes
Unchou Kan'u 63

Unchou Kan'u

Group E
8
Rias Gremory 2

Rias Gremory

Round 1
80 vote difference
Rias Gremory 2

Rias Gremory

Round 1
Lost by 80 votes
Tsugumi Shirasaki 64

Tsugumi Shirasaki

Group A
4
Yoko Littner 1

Yoko Littner

Round 1
57 vote difference
Yoko Littner 1

Yoko Littner

Round 1
Lost by 57 votes