R/CuteLittleFangs 2018 Cutest Fang Contest

Entrant Statistics

Entrant Votes Closest Match Lost To
Kiriha 0

Kiriha

Group A
0 N/A
Lambdadelta 0

Lambdadelta

Group A
0 N/A
Inari One 0

Inari One

Group A
0 N/A
Ashigara 0

Ashigara

Group A
0 N/A
Murakumo 0

Murakumo

Group A
0 N/A
Rin Matsuoka 0

Rin Matsuoka

Group A
0 N/A
Chiaya Misono 0

Chiaya Misono

Group A
0 N/A
Alice Blanche 0

Alice Blanche

Group A
0 N/A
Maria Ushiromiya 0

Maria Ushiromiya

Group A
0 N/A
Misao Kusakabe 0

Misao Kusakabe

Group A
0 N/A
Satoko Houjou 0

Satoko Houjou

Group A
0 N/A
Mii 0

Mii

Group A
0 N/A
Uri-tan 0

Uri-tan

Group A
0 N/A
Inu-tan 0

Inu-tan

Group A
0 N/A
Excel 0

Excel

Group A
0 N/A
Nekomusume 0

Nekomusume

Group A
0 N/A
Nyaa-tan 0

Nyaa-tan

Group A
0 N/A
Mara 0

Mara

Group A
0 N/A
Tooru 1

Tooru

Group A
200
Aoba Suzukaze 32

Aoba Suzukaze

Round 3
19 vote difference
Kanna Kamui 2

Kanna Kamui

Group C
208
Astolfo 34

Astolfo

Round 3
30 vote difference
Shinobu Oshino 3

Shinobu Oshino

Group D
131
Endou Saya 67

Endou Saya

Round 2
31 vote difference
Holo 4

Holo

Group B
212
Kyouko Sakura 29

Kyouko Sakura

Round 3
37 vote difference
Aisaka Taiga 5

Aisaka Taiga

Group B
200
Mayoi Hachikuji 28

Mayoi Hachikuji

Round 3
32 vote difference
Shalltear Bloodfallen 6

Shalltear Bloodfallen

Group D
105
Kaoruko Moeta 59

Kaoruko Moeta

Round 2
1 vote difference
Yui 7

Yui

Group C
133
Miqo'te 58

Miqo'te

Round 2
6 vote difference
Felt 39

Felt

Round 3
Lost by 7 votes
Mordred 8

Mordred

Group A
151
Ikazuchi 57

Ikazuchi

Round 2
16 vote difference
Toga Himiko 9

Toga Himiko

Group A
124
Mashiro Mitsumine 24

Mashiro Mitsumine

Round 3
0 vote difference
Natsuki 10

Natsuki

Group C
186
Karen Araragi 23

Karen Araragi

Round 3
8 vote difference
Karen Araragi 23

Karen Araragi

Round 3
Lost by 8 votes
Satania 11

Satania

Group D
143
Chiya 75

Chiya

Round 2
35 vote difference
Zero Two 12

Zero Two

Group B
194
Libeccio 76

Libeccio

Round 2
31 vote difference
Krebskulm 13

Krebskulm

Group B
141
Vampire 116

Vampire

Round 1
5 vote difference
Kujou Karen 14

Kujou Karen

Group D
114
Riko Kurahashi 51

Riko Kurahashi

Round 2
26 vote difference
Yamada Elf 15

Yamada Elf

Group C
93
Leone 50

Leone

Round 2
6 vote difference
Leone 50

Leone

Round 2
Lost by 6 votes
Miia 16

Miia

Group A
76
Tamamo 49

Tamamo

Round 2
10 vote difference
Tamamo 49

Tamamo

Round 2
Lost by 10 votes
Kaoru Tsunashi 17

Kaoru Tsunashi

Group A
118
Akari Inuyama 48

Akari Inuyama

Round 2
2 vote difference
Tamamo 49

Tamamo

Round 3
Lost by 9 votes
Hikari Takanashi 18

Hikari Takanashi

Group C
163
Leone 50

Leone

Round 3
18 vote difference
Bowsette 19

Bowsette

Group D
121
Satsuki 83

Satsuki

Round 2
23 vote difference
Michiru Matsushima 20

Michiru Matsushima

Group B
71
D.Va 109

D.Va

Round 1
9 vote difference
Youko Inokuma 45

Youko Inokuma

Round 2
Lost by 18 votes
Sena Kashiwazaki 21

Sena Kashiwazaki

Group B
85
Nana Astar Deviluke 44

Nana Astar Deviluke

Round 2
11 vote difference
Nana Astar Deviluke 44

Nana Astar Deviluke

Round 2
Lost by 11 votes
Komachi Hikigaya 22

Komachi Hikigaya

Group D
90
Yamashiro 43

Yamashiro

Round 2
8 vote difference
Karen Araragi 23

Karen Araragi

Group C
180
Natsuki 10

Natsuki

Round 3
8 vote difference
Mashiro Mitsumine 24

Mashiro Mitsumine

Group A
110
Toga Himiko 9

Toga Himiko

Round 3
0 vote difference
Kurumi Ebisuzawa 25

Kurumi Ebisuzawa

Group A
73
Erina Nakiri 40

Erina Nakiri

Round 2
3 vote difference
Erina Nakiri 40

Erina Nakiri

Round 2
Lost by 3 votes
Salama 26

Salama

Group C
74
Mirei Hayasaka 103

Mirei Hayasaka

Round 1
32 vote difference
Felt 39

Felt

Round 2
Lost by 41 votes
Rem Galeu 27

Rem Galeu

Group D
124
Kousaka Kirino 38

Kousaka Kirino

Round 2
24 vote difference
Mayoi Hachikuji 28

Mayoi Hachikuji

Group B
131
Elma 37

Elma

Round 2
4 vote difference
Aisaka Taiga 5

Aisaka Taiga

Round 3
Lost by 32 votes
Kyouko Sakura 29

Kyouko Sakura

Group B
145
Ibuki Suika 100

Ibuki Suika

Round 1
30 vote difference
Holo 4

Holo

Round 3
Lost by 37 votes
Serval 30

Serval

Group D
73
Katyusha 99

Katyusha

Round 1
9 vote difference
Yuzu 35

Yuzu

Round 2
Lost by 11 votes
Tsuruya 31

Tsuruya

Group C
85
Astolfo 34

Astolfo

Round 2
13 vote difference
Astolfo 34

Astolfo

Round 2
Lost by 13 votes
Aoba Suzukaze 32

Aoba Suzukaze

Group A
117
Maria Takayama 33

Maria Takayama

Round 2
19 vote difference
Tooru 1

Tooru

Round 3
Lost by 19 votes
Maria Takayama 33

Maria Takayama

Group A
64
Aoba Suzukaze 32

Aoba Suzukaze

Round 2
19 vote difference
Aoba Suzukaze 32

Aoba Suzukaze

Round 2
Lost by 19 votes
Astolfo 34

Astolfo

Group C
139
Tsuruya 31

Tsuruya

Round 2
13 vote difference
Kanna Kamui 2

Kanna Kamui

Round 3
Lost by 30 votes
Yuzu 35

Yuzu

Group D
105
Serval 30

Serval

Round 2
11 vote difference
Tamate Momochi 36

Tamate Momochi

Group B
57
WA2000 93

WA2000

Round 1
3 vote difference
Kyouko Sakura 29

Kyouko Sakura

Round 2
Lost by 34 votes
Elma 37

Elma

Group B
95
Mayoi Hachikuji 28

Mayoi Hachikuji

Round 2
4 vote difference
Mayoi Hachikuji 28

Mayoi Hachikuji

Round 2
Lost by 4 votes
Kousaka Kirino 38

Kousaka Kirino

Group D
88
Rem Galeu 27

Rem Galeu

Round 2
24 vote difference
Rem Galeu 27

Rem Galeu

Round 2
Lost by 24 votes
Felt 39

Felt

Group C
175
Yui 7

Yui

Round 3
7 vote difference
Erina Nakiri 40

Erina Nakiri

Group A
109
Kurumi Ebisuzawa 25

Kurumi Ebisuzawa

Round 2
3 vote difference
Mordred 8

Mordred

Round 3
Lost by 32 votes
Felix Argyle 41

Felix Argyle

Group A
74
Mashiro Mitsumine 24

Mashiro Mitsumine

Round 2
4 vote difference
Mashiro Mitsumine 24

Mashiro Mitsumine

Round 2
Lost by 4 votes
Klaxohime 42

Klaxohime

Group C
69
Kongou 87

Kongou

Round 1
0 vote difference
Karen Araragi 23

Karen Araragi

Round 2
Lost by 34 votes
Yamashiro 43

Yamashiro

Group D
70
Rumia 86

Rumia

Round 1
7 vote difference
Komachi Hikigaya 22

Komachi Hikigaya

Round 2
Lost by 8 votes
Nana Astar Deviluke 44

Nana Astar Deviluke

Group B
127
Sena Kashiwazaki 21

Sena Kashiwazaki

Round 2
11 vote difference
Zero Two 12

Zero Two

Round 3
Lost by 41 votes
Youko Inokuma 45

Youko Inokuma

Group B
109
Remilia Scarlet 84

Remilia Scarlet

Round 1
0 vote difference
Krebskulm 13

Krebskulm

Round 3
Lost by 27 votes
Mao Amatsuka 46

Mao Amatsuka

Group D
35
Satsuki 83

Satsuki

Round 1
5 vote difference
Satsuki 83

Satsuki

Round 1
Lost by 5 votes
Aoi Inuyama 47

Aoi Inuyama

Group C
78
Natsume Rin 82

Natsume Rin

Round 1
16 vote difference
Hikari Takanashi 18

Hikari Takanashi

Round 2
Lost by 24 votes
Akari Inuyama 48

Akari Inuyama

Group A
71
Kaoru Tsunashi 17

Kaoru Tsunashi

Round 2
2 vote difference
Kaoru Tsunashi 17

Kaoru Tsunashi

Round 2
Lost by 2 votes
Tamamo 49

Tamamo

Group A
116
Kaoru Tsunashi 17

Kaoru Tsunashi

Round 3
9 vote difference
Leone 50

Leone

Group C
131
Yamada Elf 15

Yamada Elf

Round 2
6 vote difference
Hikari Takanashi 18

Hikari Takanashi

Round 3
Lost by 18 votes
Riko Kurahashi 51

Riko Kurahashi

Group D
68
Rin Okumura 78

Rin Okumura

Round 1
18 vote difference
Kujou Karen 14

Kujou Karen

Round 2
Lost by 26 votes
Eriri Spencer Sawamura 52

Eriri Spencer Sawamura

Group B
84
Krebskulm 13

Krebskulm

Round 2
5 vote difference
Krebskulm 13

Krebskulm

Round 2
Lost by 5 votes
Natsume 53

Natsume

Group B
28
Libeccio 76

Libeccio

Round 1
15 vote difference
Libeccio 76

Libeccio

Round 1
Lost by 15 votes
Evileye 54

Evileye

Group D
35
Chiya 75

Chiya

Round 1
22 vote difference
Chiya 75

Chiya

Round 1
Lost by 22 votes
Hammann 55

Hammann

Group C
63
Rika Jougasaki 74

Rika Jougasaki

Round 1
13 vote difference
Natsuki 10

Natsuki

Round 2
Lost by 42 votes
Tsushima "Yohane" Yoshiko 56

Tsushima "Yohane" Yoshiko

Group A
62
Noumi Kudryavka 73

Noumi Kudryavka

Round 1
4 vote difference
Toga Himiko 9

Toga Himiko

Round 2
Lost by 5 votes
Ikazuchi 57

Ikazuchi

Group A
51
Yuudachi 72

Yuudachi

Round 1
1 vote difference
Mordred 8

Mordred

Round 2
Lost by 16 votes
Miqo'te 58

Miqo'te

Group C
75
Yui 7

Yui

Round 2
6 vote difference
Yui 7

Yui

Round 2
Lost by 6 votes
Kaoruko Moeta 59

Kaoruko Moeta

Group D
86
Shalltear Bloodfallen 6

Shalltear Bloodfallen

Round 2
1 vote difference
Shalltear Bloodfallen 6

Shalltear Bloodfallen

Round 2
Lost by 1 votes
Vampy 60

Vampy

Group B
56
Tomo Aizawa 69

Tomo Aizawa

Round 1
10 vote difference
Aisaka Taiga 5

Aisaka Taiga

Round 2
Lost by 40 votes
Kagerou Imaizumi 61

Kagerou Imaizumi

Group B
42
Boosette 68

Boosette

Round 1
15 vote difference
Boosette 68

Boosette

Round 1
Lost by 15 votes
Gray Wolf 62

Gray Wolf

Group D
38
Endou Saya 67

Endou Saya

Round 1
10 vote difference
Endou Saya 67

Endou Saya

Round 1
Lost by 10 votes
Sakurako Ohmuro 63

Sakurako Ohmuro

Group C
67
Momiji Inubashiri 66

Momiji Inubashiri

Round 1
7 vote difference
Kanna Kamui 2

Kanna Kamui

Round 2
Lost by 44 votes
Bastet 64

Bastet

Group A
27
RuRu 65

RuRu

Round 1
9 vote difference
RuRu 65

RuRu

Round 1
Lost by 9 votes
RuRu 65

RuRu

Group A
44
Bastet 64

Bastet

Round 1
9 vote difference
Tooru 1

Tooru

Round 2
Lost by 58 votes
Momiji Inubashiri 66

Momiji Inubashiri

Group C
33
Sakurako Ohmuro 63

Sakurako Ohmuro

Round 1
7 vote difference
Sakurako Ohmuro 63

Sakurako Ohmuro

Round 1
Lost by 7 votes
Endou Saya 67

Endou Saya

Group D
68
Gray Wolf 62

Gray Wolf

Round 1
10 vote difference
Shinobu Oshino 3

Shinobu Oshino

Round 2
Lost by 31 votes
Boosette 68

Boosette

Group B
75
Kagerou Imaizumi 61

Kagerou Imaizumi

Round 1
15 vote difference
Holo 4

Holo

Round 2
Lost by 42 votes
Tomo Aizawa 69

Tomo Aizawa

Group B
31
Vampy 60

Vampy

Round 1
10 vote difference
Vampy 60

Vampy

Round 1
Lost by 10 votes
Kyouko Kasodani 70

Kyouko Kasodani

Group D
35
Kaoruko Moeta 59

Kaoruko Moeta

Round 1
16 vote difference
Kaoruko Moeta 59

Kaoruko Moeta

Round 1
Lost by 16 votes
Miku Maekawa 71

Miku Maekawa

Group C
25
Miqo'te 58

Miqo'te

Round 1
11 vote difference
Miqo'te 58

Miqo'te

Round 1
Lost by 11 votes
Yuudachi 72

Yuudachi

Group A
29
Ikazuchi 57

Ikazuchi

Round 1
1 vote difference
Ikazuchi 57

Ikazuchi

Round 1
Lost by 1 votes
Noumi Kudryavka 73

Noumi Kudryavka

Group A
30
Tsushima "Yohane" Yoshiko 56

Tsushima "Yohane" Yoshiko

Round 1
4 vote difference
Tsushima "Yohane" Yoshiko 56

Tsushima "Yohane" Yoshiko

Round 1
Lost by 4 votes
Rika Jougasaki 74

Rika Jougasaki

Group C
24
Hammann 55

Hammann

Round 1
13 vote difference
Hammann 55

Hammann

Round 1
Lost by 13 votes
Chiya 75

Chiya

Group D
78
Evileye 54

Evileye

Round 1
22 vote difference
Satania 11

Satania

Round 2
Lost by 35 votes
Libeccio 76

Libeccio

Group B
63
Natsume 53

Natsume

Round 1
15 vote difference
Zero Two 12

Zero Two

Round 2
Lost by 31 votes
Flandre Scarlet 77

Flandre Scarlet

Group B
30
Eriri Spencer Sawamura 52

Eriri Spencer Sawamura

Round 1
23 vote difference
Eriri Spencer Sawamura 52

Eriri Spencer Sawamura

Round 1
Lost by 23 votes
Rin Okumura 78

Rin Okumura

Group D
33
Riko Kurahashi 51

Riko Kurahashi

Round 1
18 vote difference
Riko Kurahashi 51

Riko Kurahashi

Round 1
Lost by 18 votes
Kaguya Luna 79

Kaguya Luna

Group C
25
Leone 50

Leone

Round 1
21 vote difference
Leone 50

Leone

Round 1
Lost by 21 votes
Koakuma 80

Koakuma

Group A
25
Tamamo 49

Tamamo

Round 1
17 vote difference
Tamamo 49

Tamamo

Round 1
Lost by 17 votes
Medusa 81

Medusa

Group A
22
Akari Inuyama 48

Akari Inuyama

Round 1
18 vote difference
Akari Inuyama 48

Akari Inuyama

Round 1
Lost by 18 votes
Natsume Rin 82

Natsume Rin

Group C
30
Aoi Inuyama 47

Aoi Inuyama

Round 1
16 vote difference
Aoi Inuyama 47

Aoi Inuyama

Round 1
Lost by 16 votes
Satsuki 83

Satsuki

Group D
63
Mao Amatsuka 46

Mao Amatsuka

Round 1
5 vote difference
Bowsette 19

Bowsette

Round 2
Lost by 23 votes
Remilia Scarlet 84

Remilia Scarlet

Group B
40
Youko Inokuma 45

Youko Inokuma

Round 1
0 vote difference
Cyan 85

Cyan

Group B
22
Nana Astar Deviluke 44

Nana Astar Deviluke

Round 1
40 vote difference
Nana Astar Deviluke 44

Nana Astar Deviluke

Round 1
Lost by 40 votes
Rumia 86

Rumia

Group D
35
Yamashiro 43

Yamashiro

Round 1
7 vote difference
Yamashiro 43

Yamashiro

Round 1
Lost by 7 votes
Kongou 87

Kongou

Group C
38
Klaxohime 42

Klaxohime

Round 1
0 vote difference
Misae Sagara 88

Misae Sagara

Group A
36
Felix Argyle 41

Felix Argyle

Round 1
9 vote difference
Felix Argyle 41

Felix Argyle

Round 1
Lost by 9 votes
Ai Yashajin 89

Ai Yashajin

Group A
18
Erina Nakiri 40

Erina Nakiri

Round 1
35 vote difference
Erina Nakiri 40

Erina Nakiri

Round 1
Lost by 35 votes
Guri 90

Guri

Group C
19
Felt 39

Felt

Round 1
42 vote difference
Felt 39

Felt

Round 1
Lost by 42 votes
Anzu Kadotani 91

Anzu Kadotani

Group D
24
Kousaka Kirino 38

Kousaka Kirino

Round 1
41 vote difference
Kousaka Kirino 38

Kousaka Kirino

Round 1
Lost by 41 votes
Raccoon 92

Raccoon

Group B
28
Elma 37

Elma

Round 1
32 vote difference
Elma 37

Elma

Round 1
Lost by 32 votes
WA2000 93

WA2000

Group B
35
Tamate Momochi 36

Tamate Momochi

Round 1
3 vote difference
Tamate Momochi 36

Tamate Momochi

Round 1
Lost by 3 votes
Maya Jouga 94

Maya Jouga

Group D
17
Yuzu 35

Yuzu

Round 1
51 vote difference
Yuzu 35

Yuzu

Round 1
Lost by 51 votes
Naganami 95

Naganami

Group C
26
Astolfo 34

Astolfo

Round 1
26 vote difference
Astolfo 34

Astolfo

Round 1
Lost by 26 votes
Francesca Lucchini 96

Francesca Lucchini

Group A
19
Maria Takayama 33

Maria Takayama

Round 1
25 vote difference
Maria Takayama 33

Maria Takayama

Round 1
Lost by 25 votes
Nekomiya Hinata 97

Nekomiya Hinata

Group A
23
Aoba Suzukaze 32

Aoba Suzukaze

Round 1
20 vote difference
Aoba Suzukaze 32

Aoba Suzukaze

Round 1
Lost by 20 votes
Yassan 98

Yassan

Group C
24
Tsuruya 31

Tsuruya

Round 1
21 vote difference
Tsuruya 31

Tsuruya

Round 1
Lost by 21 votes
Katyusha 99

Katyusha

Group D
38
Serval 30

Serval

Round 1
9 vote difference
Serval 30

Serval

Round 1
Lost by 9 votes
Ibuki Suika 100

Ibuki Suika

Group B
31
Kyouko Sakura 29

Kyouko Sakura

Round 1
30 vote difference
Kyouko Sakura 29

Kyouko Sakura

Round 1
Lost by 30 votes
Hibiki Ganaha 101

Hibiki Ganaha

Group B
30
Mayoi Hachikuji 28

Mayoi Hachikuji

Round 1
31 vote difference
Mayoi Hachikuji 28

Mayoi Hachikuji

Round 1
Lost by 31 votes
Akane Segawa 102

Akane Segawa

Group D
12
Rem Galeu 27

Rem Galeu

Round 1
65 vote difference
Rem Galeu 27

Rem Galeu

Round 1
Lost by 65 votes
Mirei Hayasaka 103

Mirei Hayasaka

Group C
17
Salama 26

Salama

Round 1
32 vote difference
Salama 26

Salama

Round 1
Lost by 32 votes
Daiwa Scarlet 104

Daiwa Scarlet

Group A
22
Kurumi Ebisuzawa 25

Kurumi Ebisuzawa

Round 1
23 vote difference
Kurumi Ebisuzawa 25

Kurumi Ebisuzawa

Round 1
Lost by 23 votes
Jashin-chan 105

Jashin-chan

Group A
28
Mashiro Mitsumine 24

Mashiro Mitsumine

Round 1
8 vote difference
Mashiro Mitsumine 24

Mashiro Mitsumine

Round 1
Lost by 8 votes
Lum 106

Lum

Group C
14
Karen Araragi 23

Karen Araragi

Round 1
51 vote difference
Karen Araragi 23

Karen Araragi

Round 1
Lost by 51 votes
Cirno 107

Cirno

Group D
34
Komachi Hikigaya 22

Komachi Hikigaya

Round 1
20 vote difference
Komachi Hikigaya 22

Komachi Hikigaya

Round 1
Lost by 20 votes
Chen 108

Chen

Group B
19
Sena Kashiwazaki 21

Sena Kashiwazaki

Round 1
39 vote difference
Sena Kashiwazaki 21

Sena Kashiwazaki

Round 1
Lost by 39 votes
D.Va 109

D.Va

Group B
40
Michiru Matsushima 20

Michiru Matsushima

Round 1
9 vote difference
Michiru Matsushima 20

Michiru Matsushima

Round 1
Lost by 9 votes
Lulu Yurigasaki 110

Lulu Yurigasaki

Group D
18
Bowsette 19

Bowsette

Round 1
57 vote difference
Bowsette 19

Bowsette

Round 1
Lost by 57 votes
Sana 111

Sana

Group C
15
Hikari Takanashi 18

Hikari Takanashi

Round 1
39 vote difference
Hikari Takanashi 18

Hikari Takanashi

Round 1
Lost by 39 votes
Kuma 112

Kuma

Group A
17
Kaoru Tsunashi 17

Kaoru Tsunashi

Round 1
35 vote difference
Kaoru Tsunashi 17

Kaoru Tsunashi

Round 1
Lost by 35 votes
G41 113

G41

Group A
15
Miia 16

Miia

Round 1
39 vote difference
Miia 16

Miia

Round 1
Lost by 39 votes
Revy 114

Revy

Group C
31
Yamada Elf 15

Yamada Elf

Round 1
18 vote difference
Yamada Elf 15

Yamada Elf

Round 1
Lost by 18 votes
Shinobu Kojika 115

Shinobu Kojika

Group D
13
Kujou Karen 14

Kujou Karen

Round 1
58 vote difference
Kujou Karen 14

Kujou Karen

Round 1
Lost by 58 votes
Vampire 116

Vampire

Group B
44
Krebskulm 13

Krebskulm

Round 1
5 vote difference
Krebskulm 13

Krebskulm

Round 1
Lost by 5 votes
Delthea 117

Delthea

Group B
23
Zero Two 12

Zero Two

Round 1
52 vote difference
Zero Two 12

Zero Two

Round 1
Lost by 52 votes
Haruko Kamio 118

Haruko Kamio

Group D
4
Satania 11

Satania

Round 1
83 vote difference
Satania 11

Satania

Round 1
Lost by 83 votes
Futaba Igarashi 119

Futaba Igarashi

Group C
9
Natsuki 10

Natsuki

Round 1
67 vote difference
Natsuki 10

Natsuki

Round 1
Lost by 67 votes
Fino Bloodstone 120

Fino Bloodstone

Group A
29
Toga Himiko 9

Toga Himiko

Round 1
21 vote difference
Toga Himiko 9

Toga Himiko

Round 1
Lost by 21 votes
Youko Shiragami 121

Youko Shiragami

Group A
15
Mordred 8

Mordred

Round 1
42 vote difference
Mordred 8

Mordred

Round 1
Lost by 42 votes
Kasumi Shinomiya 122

Kasumi Shinomiya

Group C
23
Yui 7

Yui

Round 1
24 vote difference
Yui 7

Yui

Round 1
Lost by 24 votes
Hana N. Fontainestand 123

Hana N. Fontainestand

Group D
23
Shalltear Bloodfallen 6

Shalltear Bloodfallen

Round 1
46 vote difference
Shalltear Bloodfallen 6

Shalltear Bloodfallen

Round 1
Lost by 46 votes
Ginko Yurishiro 124

Ginko Yurishiro

Group B
13
Aisaka Taiga 5

Aisaka Taiga

Round 1
69 vote difference
Aisaka Taiga 5

Aisaka Taiga

Round 1
Lost by 69 votes
Clownpiece 125

Clownpiece

Group B
18
Holo 4

Holo

Round 1
66 vote difference
Holo 4

Holo

Round 1
Lost by 66 votes
Hishie Amazon 126

Hishie Amazon

Group D
16
Shinobu Oshino 3

Shinobu Oshino

Round 1
64 vote difference
Shinobu Oshino 3

Shinobu Oshino

Round 1
Lost by 64 votes
Wu Zetian 127

Wu Zetian

Group C
15
Kanna Kamui 2

Kanna Kamui

Round 1
58 vote difference
Kanna Kamui 2

Kanna Kamui

Round 1
Lost by 58 votes
Peashy 128

Peashy

Group A
11
Tooru 1

Tooru

Round 1
69 vote difference
Tooru 1

Tooru

Round 1
Lost by 69 votes