White/Silver Hair Contest!

Entrant Statistics

Entrant Votes Closest Match Lost To
Scar 1

Scar

Group A
658
Eris 8

Eris

Round 5
24 vote difference
Eris 8

Eris

Round 5
Lost by 24 votes
Kanna Kamui 2

Kanna Kamui

Group B
394
Alice Nakiri 34

Alice Nakiri

Round 3
1 vote difference
Alice Nakiri 34

Alice Nakiri

Round 3
Lost by 1 votes
Shiro 3

Shiro

Group B
897
Emilia 7

Emilia

Round 6
5 vote difference
Killua Zoldyck 4

Killua Zoldyck

Group A
527
Nao Tomori 13

Nao Tomori

Round 4
4 vote difference
Nao Tomori 13

Nao Tomori

Round 4
Lost by 4 votes
Kanade Tachibana 5

Kanade Tachibana

Group A
848
Eris 8

Eris

Round 6
6 vote difference
Shiro 3

Shiro

Round 7
Lost by 40 votes
Bell Cranell 6

Bell Cranell

Group B
493
Sistine Fibel 22

Sistine Fibel

Round 4
28 vote difference
Shiro 3

Shiro

Round 5
Lost by 74 votes
Emilia 7

Emilia

Group B
731
Shiro 3

Shiro

Round 6
5 vote difference
Shiro 3

Shiro

Round 6
Lost by 5 votes
Eris 8

Eris

Group A
758
Kakashi Hatake 9

Kakashi Hatake

Round 4
2 vote difference
Kanade Tachibana 5

Kanade Tachibana

Round 6
Lost by 6 votes
Kakashi Hatake 9

Kakashi Hatake

Group A
583
Eris 8

Eris

Round 4
2 vote difference
Eris 8

Eris

Round 4
Lost by 2 votes
Gintoki Sakata 10

Gintoki Sakata

Group B
442
Juuzou Suzuya 23

Juuzou Suzuya

Round 3
26 vote difference
Emilia 7

Emilia

Round 4
Lost by 45 votes
Hideri Kanzaki 11

Hideri Kanzaki

Group B
283
Sistine Fibel 22

Sistine Fibel

Round 3
16 vote difference
Sistine Fibel 22

Sistine Fibel

Round 3
Lost by 16 votes
Silver Fang 12

Silver Fang

Group A
462
Soul Evans 53

Soul Evans

Round 2
18 vote difference
Kanade Tachibana 5

Kanade Tachibana

Round 4
Lost by 72 votes
Nao Tomori 13

Nao Tomori

Group A
543
Killua Zoldyck 4

Killua Zoldyck

Round 4
4 vote difference
Kanade Tachibana 5

Kanade Tachibana

Round 5
Lost by 48 votes
Tetsutetsu Tetsutetsu 14

Tetsutetsu Tetsutetsu

Group B
199
Meiko "Menma" Honma 51

Meiko "Menma" Honma

Round 2
16 vote difference
Meiko "Menma" Honma 51

Meiko "Menma" Honma

Round 2
Lost by 16 votes
InuYasha 15

InuYasha

Group B
284
Mirajane Strauss 18

Mirajane Strauss

Round 3
2 vote difference
Mirajane Strauss 18

Mirajane Strauss

Round 3
Lost by 2 votes
Tobirama Senju 16

Tobirama Senju

Group A
308
Nia Teppelin 17

Nia Teppelin

Round 3
37 vote difference
Nia Teppelin 17

Nia Teppelin

Round 3
Lost by 37 votes
Nia Teppelin 17

Nia Teppelin

Group A
446
Yuu Narukami 81

Yuu Narukami

Round 2
34 vote difference
Scar 1

Scar

Round 4
Lost by 45 votes
Mirajane Strauss 18

Mirajane Strauss

Group B
365
InuYasha 15

InuYasha

Round 3
2 vote difference
Alice Nakiri 34

Alice Nakiri

Round 4
Lost by 70 votes
Anna Nishikinomiya 19

Anna Nishikinomiya

Group B
280
Meiko "Menma" Honma 51

Meiko "Menma" Honma

Round 3
10 vote difference
Meiko "Menma" Honma 51

Meiko "Menma" Honma

Round 3
Lost by 10 votes
Grayfia Lucifuge 20

Grayfia Lucifuge

Group A
264
Makarov Dreyar 84

Makarov Dreyar

Round 2
17 vote difference
Nao Tomori 13

Nao Tomori

Round 3
Lost by 67 votes
Raphiel Ainsworth Shiraha 21

Raphiel Ainsworth Shiraha

Group A
308
Silver Fang 12

Silver Fang

Round 3
29 vote difference
Silver Fang 12

Silver Fang

Round 3
Lost by 29 votes
Sistine Fibel 22

Sistine Fibel

Group B
355
Hideri Kanzaki 11

Hideri Kanzaki

Round 3
16 vote difference
Bell Cranell 6

Bell Cranell

Round 4
Lost by 28 votes
Juuzou Suzuya 23

Juuzou Suzuya

Group B
274
Accelerator 42

Accelerator

Round 2
14 vote difference
Gintoki Sakata 10

Gintoki Sakata

Round 3
Lost by 26 votes
Ken Kaneki 24

Ken Kaneki

Group A
323
Aru Akise 41

Aru Akise

Round 2
56 vote difference
Kakashi Hatake 9

Kakashi Hatake

Round 3
Lost by 83 votes
Decim 25

Decim

Group A
154
Archer 40

Archer

Round 2
47 vote difference
Archer 40

Archer

Round 2
Lost by 47 votes
Jiraiya 26

Jiraiya

Group B
308
Moka Akashiya 39

Moka Akashiya

Round 2
51 vote difference
Emilia 7

Emilia

Round 3
Lost by 53 votes
Koneko Toujou 27

Koneko Toujou

Group B
195
Miles 38

Miles

Round 2
12 vote difference
Miles 38

Miles

Round 2
Lost by 12 votes
Kate Takayama 28

Kate Takayama

Group A
109
Mako Fujisaki 101

Mako Fujisaki

Round 1
19 vote difference
Rossweisse 37

Rossweisse

Round 2
Lost by 45 votes
Najenda 29

Najenda

Group A
154
Shiro 36

Shiro

Round 2
17 vote difference
Shiro 36

Shiro

Round 2
Lost by 17 votes
Kite 30

Kite

Group B
244
Hayama Akira 35

Hayama Akira

Round 2
5 vote difference
Shiro 3

Shiro

Round 3
Lost by 109 votes
Elizabeth Liones 31

Elizabeth Liones

Group B
165
Alice Nakiri 34

Alice Nakiri

Round 2
53 vote difference
Alice Nakiri 34

Alice Nakiri

Round 2
Lost by 53 votes
Weiss Schnee 32

Weiss Schnee

Group A
291
Tomoyo Sakagami 33

Tomoyo Sakagami

Round 2
11 vote difference
Scar 1

Scar

Round 3
Lost by 75 votes
Tomoyo Sakagami 33

Tomoyo Sakagami

Group A
170
Weiss Schnee 32

Weiss Schnee

Round 2
11 vote difference
Weiss Schnee 32

Weiss Schnee

Round 2
Lost by 11 votes
Alice Nakiri 34

Alice Nakiri

Group B
529
Kanna Kamui 2

Kanna Kamui

Round 3
1 vote difference
Emilia 7

Emilia

Round 5
Lost by 36 votes
Hayama Akira 35

Hayama Akira

Group B
180
Kite 30

Kite

Round 2
5 vote difference
Kite 30

Kite

Round 2
Lost by 5 votes
Shiro 36

Shiro

Group A
261
Najenda 29

Najenda

Round 2
17 vote difference
Killua Zoldyck 4

Killua Zoldyck

Round 3
Lost by 76 votes
Rossweisse 37

Rossweisse

Group A
284
Kate Takayama 28

Kate Takayama

Round 2
45 vote difference
Kanade Tachibana 5

Kanade Tachibana

Round 3
Lost by 91 votes
Miles 38

Miles

Group B
288
Koneko Toujou 27

Koneko Toujou

Round 2
12 vote difference
Bell Cranell 6

Bell Cranell

Round 3
Lost by 34 votes
Moka Akashiya 39

Moka Akashiya

Group B
133
Takanobu Aone 90

Takanobu Aone

Round 1
24 vote difference
Jiraiya 26

Jiraiya

Round 2
Lost by 51 votes
Archer 40

Archer

Group A
364
Eris 8

Eris

Round 3
20 vote difference
Eris 8

Eris

Round 3
Lost by 20 votes
Aru Akise 41

Aru Akise

Group A
130
Tomoe 88

Tomoe

Round 1
37 vote difference
Ken Kaneki 24

Ken Kaneki

Round 2
Lost by 56 votes
Accelerator 42

Accelerator

Group B
147
Juuzou Suzuya 23

Juuzou Suzuya

Round 2
14 vote difference
Juuzou Suzuya 23

Juuzou Suzuya

Round 2
Lost by 14 votes
Laura Bodewig 43

Laura Bodewig

Group B
128
Enrico Pucci 86

Enrico Pucci

Round 1
25 vote difference
Sistine Fibel 22

Sistine Fibel

Round 2
Lost by 37 votes
Yin 44

Yin

Group A
141
Raphiel Ainsworth Shiraha 21

Raphiel Ainsworth Shiraha

Round 2
32 vote difference
Raphiel Ainsworth Shiraha 21

Raphiel Ainsworth Shiraha

Round 2
Lost by 32 votes
Lyon Vastia 45

Lyon Vastia

Group A
43
Makarov Dreyar 84

Makarov Dreyar

Round 1
15 vote difference
Makarov Dreyar 84

Makarov Dreyar

Round 1
Lost by 15 votes
Atsushi Nakajima 46

Atsushi Nakajima

Group B
118
Nayuta Kani 83

Nayuta Kani

Round 1
8 vote difference
Anna Nishikinomiya 19

Anna Nishikinomiya

Round 2
Lost by 40 votes
Yoshimura 47

Yoshimura

Group B
152
Nephren Ruq Insania 82

Nephren Ruq Insania

Round 1
31 vote difference
Mirajane Strauss 18

Mirajane Strauss

Round 2
Lost by 34 votes
Jushirou Ukitake 48

Jushirou Ukitake

Group A
43
Yuu Narukami 81

Yuu Narukami

Round 1
24 vote difference
Yuu Narukami 81

Yuu Narukami

Round 1
Lost by 24 votes
Suigetsu Hozuki 49

Suigetsu Hozuki

Group A
106
Itona Horibe 80

Itona Horibe

Round 1
3 vote difference
Tobirama Senju 16

Tobirama Senju

Round 2
Lost by 59 votes
Ja'far 50

Ja'far

Group B
136
Elfman Strauss 79

Elfman Strauss

Round 1
14 vote difference
InuYasha 15

InuYasha

Round 2
Lost by 29 votes
Meiko "Menma" Honma 51

Meiko "Menma" Honma

Group B
349
Anna Nishikinomiya 19

Anna Nishikinomiya

Round 3
10 vote difference
Shiro 3

Shiro

Round 4
Lost by 86 votes
Origami Tobiichi 52

Origami Tobiichi

Group A
104
Nina Tachibana 77

Nina Tachibana

Round 1
17 vote difference
Nao Tomori 13

Nao Tomori

Round 2
Lost by 73 votes
Soul Evans 53

Soul Evans

Group A
160
Silver Fang 12

Silver Fang

Round 2
18 vote difference
Silver Fang 12

Silver Fang

Round 2
Lost by 18 votes
Maria Takayama 54

Maria Takayama

Group B
136
Victor Nikiforov 75

Victor Nikiforov

Round 1
24 vote difference
Hideri Kanzaki 11

Hideri Kanzaki

Round 2
Lost by 40 votes
Kabuto Yakushi 55

Kabuto Yakushi

Group B
124
Kimimaro 74

Kimimaro

Round 1
29 vote difference
Gintoki Sakata 10

Gintoki Sakata

Round 2
Lost by 80 votes
Kishou Arima 56

Kishou Arima

Group A
105
Sesshomaru 73

Sesshomaru

Round 1
22 vote difference
Kakashi Hatake 9

Kakashi Hatake

Round 2
Lost by 112 votes
Morel Mackernasey 57

Morel Mackernasey

Group A
116
Kaguya Ootsutsuki 72

Kaguya Ootsutsuki

Round 1
29 vote difference
Eris 8

Eris

Round 2
Lost by 108 votes
Near 58

Near

Group B
147
Nyaruko 71

Nyaruko

Round 1
40 vote difference
Emilia 7

Emilia

Round 2
Lost by 90 votes
Renji Yomo 59

Renji Yomo

Group B
129
Gin Ichimaru 70

Gin Ichimaru

Round 1
6 vote difference
Bell Cranell 6

Bell Cranell

Round 2
Lost by 46 votes
Yuna 60

Yuna

Group A
140
Undertaker 69

Undertaker

Round 1
53 vote difference
Kanade Tachibana 5

Kanade Tachibana

Round 2
Lost by 80 votes
Tama 61

Tama

Group A
40
Toshirou Hitsugaya 68

Toshirou Hitsugaya

Round 1
33 vote difference
Toshirou Hitsugaya 68

Toshirou Hitsugaya

Round 1
Lost by 33 votes
Jean-Pierre Polnareff 62

Jean-Pierre Polnareff

Group B
130
Hendrickson 67

Hendrickson

Round 1
16 vote difference
Shiro 3

Shiro

Round 2
Lost by 91 votes
Seitenshi 63

Seitenshi

Group B
157
Kanna Kamui 2

Kanna Kamui

Round 2
80 vote difference
Kanna Kamui 2

Kanna Kamui

Round 2
Lost by 80 votes
Lisanna Strauss 64

Lisanna Strauss

Group A
135
Index 65

Index

Round 1
2 vote difference
Scar 1

Scar

Round 2
Lost by 61 votes
Index 65

Index

Group A
62
Lisanna Strauss 64

Lisanna Strauss

Round 1
2 vote difference
Lisanna Strauss 64

Lisanna Strauss

Round 1
Lost by 2 votes
Yulier 66

Yulier

Group B
31
Seitenshi 63

Seitenshi

Round 1
81 vote difference
Seitenshi 63

Seitenshi

Round 1
Lost by 81 votes
Hendrickson 67

Hendrickson

Group B
67
Jean-Pierre Polnareff 62

Jean-Pierre Polnareff

Round 1
16 vote difference
Jean-Pierre Polnareff 62

Jean-Pierre Polnareff

Round 1
Lost by 16 votes
Toshirou Hitsugaya 68

Toshirou Hitsugaya

Group A
116
Tama 61

Tama

Round 1
33 vote difference
Killua Zoldyck 4

Killua Zoldyck

Round 2
Lost by 90 votes
Undertaker 69

Undertaker

Group A
30
Yuna 60

Yuna

Round 1
53 vote difference
Yuna 60

Yuna

Round 1
Lost by 53 votes
Gin Ichimaru 70

Gin Ichimaru

Group B
69
Renji Yomo 59

Renji Yomo

Round 1
6 vote difference
Renji Yomo 59

Renji Yomo

Round 1
Lost by 6 votes
Nyaruko 71

Nyaruko

Group B
58
Near 58

Near

Round 1
40 vote difference
Near 58

Near

Round 1
Lost by 40 votes
Kaguya Ootsutsuki 72

Kaguya Ootsutsuki

Group A
43
Morel Mackernasey 57

Morel Mackernasey

Round 1
29 vote difference
Morel Mackernasey 57

Morel Mackernasey

Round 1
Lost by 29 votes
Sesshomaru 73

Sesshomaru

Group A
46
Kishou Arima 56

Kishou Arima

Round 1
22 vote difference
Kishou Arima 56

Kishou Arima

Round 1
Lost by 22 votes
Kimimaro 74

Kimimaro

Group B
58
Kabuto Yakushi 55

Kabuto Yakushi

Round 1
29 vote difference
Kabuto Yakushi 55

Kabuto Yakushi

Round 1
Lost by 29 votes
Victor Nikiforov 75

Victor Nikiforov

Group B
59
Maria Takayama 54

Maria Takayama

Round 1
24 vote difference
Maria Takayama 54

Maria Takayama

Round 1
Lost by 24 votes
Shougo Makishima 76

Shougo Makishima

Group A
46
Soul Evans 53

Soul Evans

Round 1
28 vote difference
Soul Evans 53

Soul Evans

Round 1
Lost by 28 votes
Nina Tachibana 77

Nina Tachibana

Group A
43
Origami Tobiichi 52

Origami Tobiichi

Round 1
17 vote difference
Origami Tobiichi 52

Origami Tobiichi

Round 1
Lost by 17 votes
Allen Walker 78

Allen Walker

Group B
45
Meiko "Menma" Honma 51

Meiko "Menma" Honma

Round 1
51 vote difference
Meiko "Menma" Honma 51

Meiko "Menma" Honma

Round 1
Lost by 51 votes
Elfman Strauss 79

Elfman Strauss

Group B
65
Ja'far 50

Ja'far

Round 1
14 vote difference
Ja'far 50

Ja'far

Round 1
Lost by 14 votes
Itona Horibe 80

Itona Horibe

Group A
56
Suigetsu Hozuki 49

Suigetsu Hozuki

Round 1
3 vote difference
Suigetsu Hozuki 49

Suigetsu Hozuki

Round 1
Lost by 3 votes
Yuu Narukami 81

Yuu Narukami

Group A
132
Jushirou Ukitake 48

Jushirou Ukitake

Round 1
24 vote difference
Nia Teppelin 17

Nia Teppelin

Round 2
Lost by 34 votes
Nephren Ruq Insania 82

Nephren Ruq Insania

Group B
59
Yoshimura 47

Yoshimura

Round 1
31 vote difference
Yoshimura 47

Yoshimura

Round 1
Lost by 31 votes
Nayuta Kani 83

Nayuta Kani

Group B
61
Atsushi Nakajima 46

Atsushi Nakajima

Round 1
8 vote difference
Atsushi Nakajima 46

Atsushi Nakajima

Round 1
Lost by 8 votes
Makarov Dreyar 84

Makarov Dreyar

Group A
132
Lyon Vastia 45

Lyon Vastia

Round 1
15 vote difference
Grayfia Lucifuge 20

Grayfia Lucifuge

Round 2
Lost by 17 votes
Midnight 85

Midnight

Group A
31
Yin 44

Yin

Round 1
45 vote difference
Yin 44

Yin

Round 1
Lost by 45 votes
Enrico Pucci 86

Enrico Pucci

Group B
56
Laura Bodewig 43

Laura Bodewig

Round 1
25 vote difference
Laura Bodewig 43

Laura Bodewig

Round 1
Lost by 25 votes
Zen Wistalia 87

Zen Wistalia

Group B
49
Accelerator 42

Accelerator

Round 1
30 vote difference
Accelerator 42

Accelerator

Round 1
Lost by 30 votes
Tomoe 88

Tomoe

Group A
33
Aru Akise 41

Aru Akise

Round 1
37 vote difference
Aru Akise 41

Aru Akise

Round 1
Lost by 37 votes
Teletha Testarossa 89

Teletha Testarossa

Group A
37
Archer 40

Archer

Round 1
55 vote difference
Archer 40

Archer

Round 1
Lost by 55 votes
Takanobu Aone 90

Takanobu Aone

Group B
57
Moka Akashiya 39

Moka Akashiya

Round 1
24 vote difference
Moka Akashiya 39

Moka Akashiya

Round 1
Lost by 24 votes
Soushi Miketsukami 91

Soushi Miketsukami

Group B
29
Miles 38

Miles

Round 1
94 vote difference
Miles 38

Miles

Round 1
Lost by 94 votes
Noelle Silva 92

Noelle Silva

Group A
35
Rossweisse 37

Rossweisse

Round 1
56 vote difference
Rossweisse 37

Rossweisse

Round 1
Lost by 56 votes
Midori Fuse 93

Midori Fuse

Group A
37
Shiro 36

Shiro

Round 1
33 vote difference
Shiro 36

Shiro

Round 1
Lost by 33 votes
Sara Tachibana 94

Sara Tachibana

Group B
46
Hayama Akira 35

Hayama Akira

Round 1
63 vote difference
Hayama Akira 35

Hayama Akira

Round 1
Lost by 63 votes
Syr Flova 95

Syr Flova

Group B
55
Alice Nakiri 34

Alice Nakiri

Round 1
57 vote difference
Alice Nakiri 34

Alice Nakiri

Round 1
Lost by 57 votes
Koushi Sugawara 96

Koushi Sugawara

Group A
36
Tomoyo Sakagami 33

Tomoyo Sakagami

Round 1
50 vote difference
Tomoyo Sakagami 33

Tomoyo Sakagami

Round 1
Lost by 50 votes
Yukino Aguria 97

Yukino Aguria

Group A
52
Weiss Schnee 32

Weiss Schnee

Round 1
28 vote difference
Weiss Schnee 32

Weiss Schnee

Round 1
Lost by 28 votes
Blind Girl 98

Blind Girl

Group B
46
Elizabeth Liones 31

Elizabeth Liones

Round 1
62 vote difference
Elizabeth Liones 31

Elizabeth Liones

Round 1
Lost by 62 votes
Scorpio 99

Scorpio

Group B
29
Kite 30

Kite

Round 1
88 vote difference
Kite 30

Kite

Round 1
Lost by 88 votes
Aiichirou Nitori 100

Aiichirou Nitori

Group A
18
Najenda 29

Najenda

Round 1
64 vote difference
Najenda 29

Najenda

Round 1
Lost by 64 votes
Mako Fujisaki 101

Mako Fujisaki

Group A
37
Kate Takayama 28

Kate Takayama

Round 1
19 vote difference
Kate Takayama 28

Kate Takayama

Round 1
Lost by 19 votes
Shinya Hiiragi 102

Shinya Hiiragi

Group B
35
Koneko Toujou 27

Koneko Toujou

Round 1
87 vote difference
Koneko Toujou 27

Koneko Toujou

Round 1
Lost by 87 votes
Hatsuharu Sohma 103

Hatsuharu Sohma

Group B
33
Jiraiya 26

Jiraiya

Round 1
91 vote difference
Jiraiya 26

Jiraiya

Round 1
Lost by 91 votes
Johannes Kleeman 104

Johannes Kleeman

Group A
21
Decim 25

Decim

Round 1
62 vote difference
Decim 25

Decim

Round 1
Lost by 62 votes
Klaus Lunette 105

Klaus Lunette

Group A
17
Ken Kaneki 24

Ken Kaneki

Round 1
81 vote difference
Ken Kaneki 24

Ken Kaneki

Round 1
Lost by 81 votes
Agni 106

Agni

Group B
30
Juuzou Suzuya 23

Juuzou Suzuya

Round 1
82 vote difference
Juuzou Suzuya 23

Juuzou Suzuya

Round 1
Lost by 82 votes
Julie Sigtuna 107

Julie Sigtuna

Group B
45
Sistine Fibel 22

Sistine Fibel

Round 1
49 vote difference
Sistine Fibel 22

Sistine Fibel

Round 1
Lost by 49 votes
Ayame Sohma 108

Ayame Sohma

Group A
31
Raphiel Ainsworth Shiraha 21

Raphiel Ainsworth Shiraha

Round 1
42 vote difference
Raphiel Ainsworth Shiraha 21

Raphiel Ainsworth Shiraha

Round 1
Lost by 42 votes
Ginji 109

Ginji

Group A
26
Grayfia Lucifuge 20

Grayfia Lucifuge

Round 1
54 vote difference
Grayfia Lucifuge 20

Grayfia Lucifuge

Round 1
Lost by 54 votes
Shannon 110

Shannon

Group B
30
Anna Nishikinomiya 19

Anna Nishikinomiya

Round 1
78 vote difference
Anna Nishikinomiya 19

Anna Nishikinomiya

Round 1
Lost by 78 votes
Rumi Yokoi 111

Rumi Yokoi

Group B
44
Mirajane Strauss 18

Mirajane Strauss

Round 1
65 vote difference
Mirajane Strauss 18

Mirajane Strauss

Round 1
Lost by 65 votes
Omoi 112

Omoi

Group A
25
Nia Teppelin 17

Nia Teppelin

Round 1
69 vote difference
Nia Teppelin 17

Nia Teppelin

Round 1
Lost by 69 votes
Haru Glory 113

Haru Glory

Group A
30
Tobirama Senju 16

Tobirama Senju

Round 1
50 vote difference
Tobirama Senju 16

Tobirama Senju

Round 1
Lost by 50 votes
Mizuki 114

Mizuki

Group B
27
InuYasha 15

InuYasha

Round 1
81 vote difference
InuYasha 15

InuYasha

Round 1
Lost by 81 votes
Ria Iwamura 115

Ria Iwamura

Group B
31
Tetsutetsu Tetsutetsu 14

Tetsutetsu Tetsutetsu

Round 1
91 vote difference
Tetsutetsu Tetsutetsu 14

Tetsutetsu Tetsutetsu

Round 1
Lost by 91 votes
Byakuya 116

Byakuya

Group A
22
Nao Tomori 13

Nao Tomori

Round 1
72 vote difference
Nao Tomori 13

Nao Tomori

Round 1
Lost by 72 votes
Pluto 117

Pluto

Group A
21
Silver Fang 12

Silver Fang

Round 1
80 vote difference
Silver Fang 12

Silver Fang

Round 1
Lost by 80 votes
Shion 118

Shion

Group B
33
Hideri Kanzaki 11

Hideri Kanzaki

Round 1
78 vote difference
Hideri Kanzaki 11

Hideri Kanzaki

Round 1
Lost by 78 votes
Gokudera Hayato 119

Gokudera Hayato

Group B
28
Gintoki Sakata 10

Gintoki Sakata

Round 1
97 vote difference
Gintoki Sakata 10

Gintoki Sakata

Round 1
Lost by 97 votes
Subaru Sakamaki 120

Subaru Sakamaki

Group A
14
Kakashi Hatake 9

Kakashi Hatake

Round 1
94 vote difference
Kakashi Hatake 9

Kakashi Hatake

Round 1
Lost by 94 votes
Shiori Momono 121

Shiori Momono

Group A
11
Eris 8

Eris

Round 1
117 vote difference
Eris 8

Eris

Round 1
Lost by 117 votes
Shunsuke Saruwatari 122

Shunsuke Saruwatari

Group B
23
Emilia 7

Emilia

Round 1
131 vote difference
Emilia 7

Emilia

Round 1
Lost by 131 votes
Snake 123

Snake

Group B
32
Bell Cranell 6

Bell Cranell

Round 1
92 vote difference
Bell Cranell 6

Bell Cranell

Round 1
Lost by 92 votes
Gaito 124

Gaito

Group A
9
Kanade Tachibana 5

Kanade Tachibana

Round 1
115 vote difference
Kanade Tachibana 5

Kanade Tachibana

Round 1
Lost by 115 votes
Kanade Takahasi 125

Kanade Takahasi

Group A
14
Killua Zoldyck 4

Killua Zoldyck

Round 1
91 vote difference
Killua Zoldyck 4

Killua Zoldyck

Round 1
Lost by 91 votes
Sayaka Itomi 126

Sayaka Itomi

Group B
23
Shiro 3

Shiro

Round 1
131 vote difference
Shiro 3

Shiro

Round 1
Lost by 131 votes
Kyouko Ozaki 127

Kyouko Ozaki

Group B
6
Kanna Kamui 2

Kanna Kamui

Round 1
162 vote difference
Kanna Kamui 2

Kanna Kamui

Round 1
Lost by 162 votes
Seishin Muroi 128

Seishin Muroi

Group A
20
Scar 1

Scar

Round 1
94 vote difference
Scar 1

Scar

Round 1
Lost by 94 votes